KAPSUŁOWA GARDEROBA ŚWIĄTECZNE PRZYJĘCIA ZIMA 2021/22

Chcesz olśnić na świątecznym przyjęciu? Masz dość wybierania bezpiecznej czarnej sukienki i przypadkowych dodatków? Ten e-book odmieni Twój świąteczny wizerunek. 

Ebook „Kapsułowa garderoba świąteczne przyjęcia – zima 2021/22” to zbiór 48 świątecznych eleganckich stylizacji, które utworzysz z 22 rzeczy. Zestawy dostępne są w dwóch wersjach kolorystycznych: z dodatkami srebrnymi i złotymi. 

22 rzeczy = 48 stylizacji

Przygotowane gotowe zestawy obejmują ubrania, buty oraz dodatki, dzięki czemu nie będziesz musiała się zastanawiać, jakie buty pasują do sukienki a jakie do spodni cygaretek. 

Ubrania wykorzystane w stylizacjach w dużej mierze możesz już mieć w szafie, np. biała koszula, ołówkowa spódnica, cekinowy top. Jeśli będziesz musiała uzupełnić lub odświeżyć garderobę, przy każdej rzeczy znajdują się aktywne linki prowadzące do strony zakupowej konkretnej części garderoby, torebki czy biżuterii. 

 • Linki do sklepów internetowych z elementami garderoby zostały przygotowane w 3 wariantach cenowych: budżet do 200-250 zł, 250-500 zł oraz powyżej 500 zł.
 • Dodatkowo przy wybranych linkach dodano odnośnik, jeśli występują rozmiary PLUS SIZE i PETITE.
Co to jest garderoba kapsułowa?

To szafa składająca się z ograniczonej liczby ubrań dających się łączyć w różne spójne zestawy, które lubimy i w których czujemy się dobrze.

Minimum ubrań i dodatków a maksymalnie dużo fantastycznych stylizacji!

Co znajdziesz w e-booku?
 • Gotowe zestawy 48 stylizacji, do których wykorzystano 10 ubrań i dodatków bazowych, a także 6 rzeczy w wersji srebrnej oraz 6 rzeczy w wersji złotej,
 • Propozycje przygotowane przez profesjonalną stylistkę,
 • Ubiory idealne na przyjęcia świąteczne w pracy i w domu, Wigilię i Święta Bożego Narodzenia, Sylwestra, imprezy karnawałowe, a także inne uroczyste wyjścia,
 • Atrakcyjnie przygotowane wizualizacje stylizacji,
 • Ponad 200 aktywnych linków do konkretnych ubrań, butów, dodatków,
 • Propozycje z różnych półek cenowych – 3 przedziały cenowe dla każdej rzeczy,
Co zyskasz, kupując e-book?
 • Pewność siebie – to, jak czujesz się w ubraniach, ma odbicie w Twoim zachowaniu i samopoczuciu. Trafione stylizacje dodadzą pewności siebie i przebojowości. Staniesz się kobietą zadowoloną z siebie i swojego wyglądu.
 • Oszczędność czasu – wiesz, co masz w szafie i dysponujesz gotowymi zestawami ubrań na świąteczne okazje. Nie będzie tracić czasu na dopasowywanie, przebieranie się tuż przed wyjściem i niepotrzebne nerwy. Otwierasz szafę i wiesz, co z niej wyjąć!
 • Oszczędność pieniędzy – ile razy kupiłaś ubranie, które nie pasuje do niczego innego w Twojej szafie czy buty, których nie potrafisz dopasować do ubioru? Dzięki gotowym stylizacjom i liście zakupów z e-booka wydajesz pieniądze wyłącznie na sprawdzoną odzież.
 • Przestrzeń w szafie – nic tak nie denerwuje podczas szykowania się do wyjścia, jak przepełniona szafa i przytłaczające uczucie, że nadal nie masz co na siebie włożyć. Garderoba kapsułowa zredukuje liczbę ubrań w szafie, a zwiększy ilość trafionych stylizacji, w których będziesz się świetnie czuć!

Stylizacje przedstawione w e-booku zawierają ubrania ponadczasowe i uniwersalne. Takie klasyki jak czarne cygaretki, marynarka czy biała koszula nie starzeją się. Z powodzeniem będziesz mogła je wykorzystać w przyszłoroczne święta, a także na inne okazje.

Już nigdy więcej nie powiesz „nie mam co na siebie włożyć!”

Wyobraź to sobie: za godzinę idziesz na przyjęcie świąteczne do przyjaciół. Stajesz przed uporządkowaną i nieprzepakowaną szafą (z której nic nie wypada). Świadomie wyciągasz kolejne elementy odzieży, dokładasz dodatki i wsuwasz na stopy buty. Spoglądasz w lustro – wyglądasz świetnie. I tak samo się czujesz. Ubrania do siebie pasują, są wygodne a ty jesteś usatysfakcjonowana swoim wyglądem. Wchodząc na przyjęcie, masz dobry nastrój, skupiasz się na rozmowie i żartach z przyjaciółmi, bo dobrze czujesz się sama ze sobą.

KAPSUŁOWA GARDEROBA
TAK, TEGO WŁAŚNIĘ CHCĘ
SZAFA W PIGUŁCE

A teraz zastanów się, czy przygotowanie do każdego wyjścia z domu tak właśnie wygląda? Niestety znakomita część kobiet wielokrotnie doświadczyła w swoim życiu nerwowych przygotowań, gdy nie miała się w co ubrać, przerzucała kolejne stosy odzieży, a stres tylko rósł. Na końcu wyszła w stylizacji, w której finalnie źle się czuła. Ze złym humorem i obniżoną pewnością siebie.

Ten e-book został stworzony po to, abyś nigdy już nie doświadczyła takiej sytuacji! Zdejmie ci z głowy problem, w co się ubrać. Umocni Twoją pewność siebie, poprawi samopoczucie i da tę iskrę w oku, która pojawia się, gdy wiesz, że dobrze wyglądasz.

Nasz e-book „Kapsułowa garderoba świąteczne przyjęcia – zima 2021/22” to gotowiec, który zadba o Twoje świąteczne (i nie tylko) stylizacje. Będziesz wiedziała, jak się ubrać i w jakim sklepie zakupić brakujące elementy zestawu.

Ten e-book jest dla Ciebie, jeśli:
 • Nie wiesz, jak połączyć poszczególne elementy garderoby w zgrabne stylizacje,
 • Posiadasz dodatki, ale nie wiesz jak je nosić i do czego dopasować,
 • Masz dużo ubrań, butów i biżuterii, ale dobierasz je w sposób przypadkowy,
 • Preferujesz gotowe i sprawdzone rozwiązania, które oszczędzają czas,
 • Nie wiesz, gdzie kupować bazowe ubrania do garderoby kapsułowej,
 • Lubisz dobrze wyglądać, a ubrania odgrywają dla Ciebie dużą rolę, ale masz trudności z intuicyjnym komponowaniem zestawów.
Ten e-book nie jest dla Ciebie, jeśli:
 • Dobrze znasz się na modzie, z łatwością łączysz elementy garderoby i dodatki, a poszukujesz inspiracji na bardziej oryginalne stylizacje.
KAPSUŁOWA GARDEROBA
Wykorzystaj nasze zestawy i zachwycaj w te święta.
SZAFA W PIGUŁCE

Większość linków w tym przewodniku może być już nieaktualna (rzeczy przeniesione na inną stronę lub wyprzedane), stąd niższa cena promocyjna. Korzystaj jednak nadal śmiało z e-booka, ciesząc się oryginalną listą ubrań i setkami stylizacji.

E-book Kapsułowa Garderoba Świąteczne Przyjęcia – 2021

 • format pdf
 • 35 stron
 • natychmiastowa dostawa - od razu po opłaceniu zamówienia
 • jeśli chcesz otrzymać fakturę, przy zamówieniu podaj dane do FV

Cena 11 zł