Kapsułowa garderoba CASUAL – jesień-zima 2021/22

Pragniesz ubierać się na co dzień gustownie, ale i wygodnie? Szukasz stylu niezobowiązującego, który jednak będzie nieco bardziej wyrafinowany niż jeansy i koszulka? Nasz e-book będzie dla Ciebie praktycznym przewodnikiem, jak ubierać się jesienią i zimą. 

E-book „Kapsułowa garderoba CASUAL – jesień-zima 2021/22” to aż 264 stylizacji, do wykonania których użyjesz jedynie 45 rzeczy i dodatków. Do stylizacji wykorzystane zostały klasyczne fasony i najnowsze trendy, tak wyselekcjonowane, aby strój był modny, stylowy, ale i ponadczasowy. 

45 rzeczy = 264 stylizacji

Przygotowane przez stylistkę zestawy na jesień i zimę zawierają pełne stylizacje, łącznie z obuwiem, dodatkami i odzieżą wierzchnią. Zostały tak dobrane, aby można było je wykorzystać na spacerze z dzieckiem, na randce, spotkaniu z przyjaciółką, a nawet w pracy, jeśli nie obowiązuje Cię biznesowy dress code. 

Jeśli zawsze szukałaś sposobu, jak ubrać się na co dzień stylowo, oryginalnie, ale też swobodnie i wygodnie, to e-book „Kapsułowa garderoba CASUAL – jesień-zima 2021/22” jest doskonałym wyborem. 

Każdy element w poszczególnych stylizacjach posiada aktywny link prowadzący do sklepu z danym ubiorem czy dodatkiem.

 • Linki do sklepów internetowych z elementami garderoby zostały przygotowane w 3 wariantach cenowych: budżet do 200-250 zł, 250-500 zł oraz powyżej 500 zł.
 • Dodatkowo przy wybranych linkach dodano odnośnik, jeśli występują rozmiary PLUS SIZE i PETITE
Co to jest garderoba kapsułowa?

Garderoba kapsułowa to sposób na organizację szafy i codzienne stylizacje, który zakłada, że możliwe każdy element garderoby powinien do siebie pasować. Podobnie z dodatkami, odzieżą wierzchnia i butami. Garderoba kapsułowa jest odpowiedzią na problem przepełnionej szafy, dużej ilości ubrań, trudności z doborem codziennej stylizacji oraz wydawaniem na ubrania zbyt dużych kwot pieniędzy. 

Co znajdziesz w e-booku?
 • Stylowe zestawy ubrań przygotowane przez profesjonalną stylistkę,
 • 264 stylizacji stworzonych z 45 rzeczy: 30 bazowych oraz 15 sezonowych ubrań i dodatków,
 • Zestawy przedstawione w sposób atrakcyjny wizualnie,
 • Ponad 450 aktywnych linków do ubrań dostępnych w sklepach internetowych,
 • Uwzględnienie rozmiarów petite oraz plus size.
Co zyskasz, kupując e-book?
 • Oszczędność pieniędzy – jeśli kupujesz wciąż nowe ubrania, a nieustannie nie masz się w co ubrać, to znak że nasz e-book jest Ci potrzebny. Zaczniesz kupować wyłącznie te elementy ubioru, których brakuje Ci w szafie. Bez zbędnych wydatków, bez spontanicznych, nieprzemyślanych zakupów.
 • Nawet o połowę krótszy czas ubierania się – gotowe stylizacje rozwiążą problem z porannym kompletowaniem garderoby przed wyjściem i nerwami, bo znowu coś do siebie nie pasuje. Dzięki stylizacjom stworzonym przez stylistkę wiesz, w co się ubrać, a co najważniejsze - dobrze się w tym czujesz.
 • Dobre samopoczucie – nie przez wygląd powinno oceniać się człowieka, ale z drugiej strony jak Cię widzą, tak Cię piszą. O ile nikt jeszcze nie zbudował solidnej pewności siebie wyłącznie na wyglądzie, o tyle dobrze dobrane ubrania znacząco przyczyniają się do tego: poprawia się samopoczucie, zwiększa się odwaga, rośnie wiara w siebie i podwyższa się samoocena.
 • Spójną garderobę – posiadając jedynie 45 ubrań, masz ponad 250 gotowych stylizacji, czyli w zasadzie na cały sezon. Ubrania z e-booka z powodzeniem można także wykorzystywać w inne pory roku. Twoja szafa będzie uporządkowana, spójna, przemyślana, nieprzepełniona, a Ty będziesz dysponować wieloma możliwościami ubioru na każdy dzień.
KAPSUŁOWA GARDEROBA
Już nigdy więcej nie powiesz „nie mam co na siebie włożyć!”
TAK, TEGO WŁAŚNIĘ CHCĘ
SZAFA W PIGUŁCE

E-book „Kapsułowa garderoba CASUAL – jesień-zima 2021/22” rozwiąże problem, jak dobrze wyglądać w sytuacjach nieformalnych. To propozycja dla tych kobiet, które są już znużone monotonnym ubieraniem się i wciąż poszukują swojego stylu. E-book to nie tylko gotowe stylizacje. Dzięki niemu nauczysz się, jak komponować stylizacje a tworzenie własnych zestawów nie będzie już problemem. 

Ten e-book jest dla Ciebie, jeśli:
 • Czujesz, że masz za dużo ubrań, a każde kolejne kupione nie pasuje do reszty szafy,
 • Pragniesz odchudzić szafę, a jednocześnie pozbyć się problemu, co na siebie włożyć,
 • Nie potrafisz komponować zestawów ubrań i bywa, że źle czujesz się w stylizacji, którą wybrałaś.
Ten e-book nie jest dla Ciebie, jeśli:
 • Nie czujesz potrzeby zmiany stylu,
 • Nie jesteś gotowa na reorganizację szafy.
KAPSUŁOWA GARDEROBA
Wykorzystaj nasze zestawy i wyglądaj świetnie każdego dnia.
SZAFA W PIGUŁCE

Większość linków w tym przewodniku może być już nieaktualna (rzeczy przeniesione na inną stronę lub wyprzedane), stąd niższa cena promocyjna. Korzystaj jednak nadal śmiało z e-booka, ciesząc się oryginalną listą ubrań i setkami stylizacji.

E-book Kapsułowa garderoba CASUAL jesień/zima 2021/22

 • format pdf
 • 100 stron
 • natychmiastowa dostawa - od razu po opłaceniu zamówienia
 • jeśli chcesz otrzymać fakturę, przy zamówieniu podaj dane do FV

Cena 37 zł